WK 2022 kwalificatie speelschema

Het WK 2022 kwalificatie speelschema wordt gehouden van maart 2021 tot maart 2022. Het speelschema bestaat uit groepswedstrijden en play-offs. Alle 55 leden van de Europese voetbalbond zullen deelnemen aan het kwalificatieschema.

WK kwalificatie speelschema Nederland
Het WK 2022 kwalificatie speelschema van Nederland

WK kwalificatie 2022 speelschema: wedstrijden en uitslagen

Hieronder staat het WK kwalificatie 2022 speelschema met onder andere Nederland en België.






Schema WK 2022 kwalificatie
wo 24 maart 18:00 Poule G #1
Turkije Turkije 4-2 Nederland Nederland
 
wo 24 maart 20:45 Poule A #2
Servië Servië 3-2 Ierland Ierland
 
wo 24 maart 20:45 Poule A #3
Portugal Portugal 1-0 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
wo 24 maart 20:45 Poule D #4
Finland Finland 2-2 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
wo 24 maart 20:45 Poule D #5
Frankrijk Frankrijk 1-1 Oekraïne Oekraïne
 
wo 24 maart 20:45 Poule E #6
België België 3-1 Wales Wales
 
wo 24 maart 20:45 Poule E #7
Estland Estland 2-6 Tsjechië Tsjechië
 
wo 24 maart 20:45 Poule G #8
Gibraltar Gibraltar 0-3 Noorwegen Noorwegen
 
wo 24 maart 20:45 Poule G #9
Letland Letland 1-2 Montenegro Montenegro
 
wo 24 maart 20:45 Poule H #10
Cyprus Cyprus 0-0 Slowakije Slowakije
 
wo 24 maart 20:45 Poule H #11
Malta Malta 1-3 Rusland Rusland
 
wo 24 maart 20:45 Poule H #12
Slovenië Slovenië 1-0 Kroatië Kroatië
 
do 25 maart 18:00 Poule C #13
Bulgarije Bulgarije 1-3 Zwitserland Zwitserland
 
do 25 maart 18:00 Poule F #14
Israël Israël 0-2 Denemarken Denemarken
 
do 25 maart 20:45 Poule B #15
Spanje Spanje 1-1 Griekenland Griekenland
 
do 25 maart 20:45 Poule B #16
Zweden Zweden 1-0 Georgië Georgië
 
do 25 maart 20:45 Poule C #17
Italië Italië 2-0 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
do 25 maart 20:45 Poule F #18
Moldavië Moldavië 1-1 Faeröer Faeröer
 
do 25 maart 20:45 Poule F #19
Schotland Schotland 2-2 Oostenrijk Oostenrijk
 
do 25 maart 20:45 Poule I #20
Andorra Andorra 0-1 Albanië Albanië
 
do 25 maart 20:45 Poule I #21
Engeland Engeland 5-0 San Marino San Marino
 
do 25 maart 20:45 Poule I #22
Hongarije Hongarije 3-3 Polen Polen
 
do 25 maart 20:45 Poule J #23
Duitsland Duitsland 3-0 IJsland IJsland
 
do 25 maart 20:45 Poule J #24
Liechtenstein Liechtenstein 0-1 Armenië Armenië
 
do 25 maart 20:45 Poule J #25
Roemenië Roemenië 3-2 Macedonië Macedonië
 
za 27 maart 15:00 Poule G #26
Montenegro Montenegro 4-1 Gibraltar Gibraltar
 
za 27 maart 15:00 Poule H #27
Rusland Rusland 2-1 Slovenië Slovenië
 
za 27 maart 18:00 Poule E #28
Wit-Rusland Wit-Rusland 4-2 Estland Estland
 
za 27 maart 18:00 Poule G #29
Nederland Nederland 2-0 Letland Letland
 
za 27 maart 18:00 Poule G #30
Noorwegen Noorwegen 0-3 Turkije Turkije
 
za 27 maart 18:00 Poule H #31
Kroatië Kroatië 1-0 Cyprus Cyprus
 
za 27 maart 20:45 Poule A #32
Ierland Ierland 0-1 Luxemburg Luxemburg
 
za 27 maart 20:45 Poule A #33
Servië Servië 2-2 Portugal Portugal
 
za 27 maart 20:45 Poule E #34
Tsjechië Tsjechië 1-1 België België
 
za 27 maart 20:45 Poule H #35
Slowakije Slowakije 2-2 Malta Malta
 
zo 28 maart 15:00 Poule D #36
Kazachstan Kazachstan 0-2 Frankrijk Frankrijk
 
zo 28 maart 18:00 Poule B #37
Georgië Georgië 1-2 Spanje Spanje
 
zo 28 maart 18:00 Poule F #38
Denemarken Denemarken 8-0 Moldavië Moldavië
 
zo 28 maart 18:00 Poule I #39
Albanië Albanië 0-2 Engeland Engeland
 
zo 28 maart 18:00 Poule J #40
Armenië Armenië 2-0 IJsland IJsland
 
zo 28 maart 20:45 Poule B #41
Kosovo Kosovo 0-3 Zweden Zweden
 
zo 28 maart 20:45 Poule C #42
Bulgarije Bulgarije 0-2 Italië Italië
 
zo 28 maart 20:45 Poule C #43
Zwitserland Zwitserland 1-0 Litouwen Litouwen
 
zo 28 maart 20:45 Poule D #44
Oekraïne Oekraïne 1-1 Finland Finland
 
zo 28 maart 20:45 Poule F #45
Oostenrijk Oostenrijk 3-1 Faeröer Faeröer
 
zo 28 maart 20:45 Poule F #46
Israël Israël 1-1 Schotland Schotland
 
zo 28 maart 20:45 Poule I #47
Polen Polen 3-0 Andorra Andorra
 
zo 28 maart 20:45 Poule I #48
San Marino San Marino 0-3 Hongarije Hongarije
 
zo 28 maart 20:45 Poule J #49
Macedonië Macedonië 5-0 Liechtenstein Liechtenstein
 
zo 28 maart 20:45 Poule J #50
Roemenië Roemenië 0-1 Duitsland Duitsland
 
di 30 maart 18:00 Poule A #51
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1-2 Servië Servië
 
di 30 maart 18:00 Poule H #52
Cyprus Cyprus 1-0 Slovenië Slovenië
 
di 30 maart 20:45 Poule A #53
Luxemburg Luxemburg 1-3 Portugal Portugal
 
di 30 maart 20:45 Poule E #54
België België 8-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
di 30 maart 20:45 Poule E #55
Wales Wales 1-0 Tsjechië Tsjechië
 
di 30 maart 20:45 Poule G #56
Gibraltar Gibraltar 0-7 Nederland Nederland
 
di 30 maart 20:45 Poule G #57
Montenegro Montenegro 0-1 Noorwegen Noorwegen
 
di 30 maart 20:45 Poule G #58
Turkije Turkije 3-3 Letland Letland
 
di 30 maart 20:45 Poule H #59
Kroatië Kroatië 3-0 Malta Malta
 
di 30 maart 20:45 Poule H #60
Slowakije Slowakije 2-1 Rusland Rusland
 
wo 31 maart 18:00 Poule J #61
Armenië Armenië 3-2 Roemenië Roemenië
 
wo 31 maart 20:45 Poule B #62
Griekenland Griekenland 1-1 Georgië Georgië
 
wo 31 maart 20:45 Poule B #63
Spanje Spanje 3-1 Kosovo Kosovo
 
wo 31 maart 20:45 Poule C #64
Litouwen Litouwen 0-2 Italië Italië
 
wo 31 maart 20:45 Poule C #65
Noord-Ierland Noord-Ierland 0-0 Bulgarije Bulgarije
 
wo 31 maart 20:45 Poule D #66
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 0-1 Frankrijk Frankrijk
 
wo 31 maart 20:45 Poule D #67
Oekraïne Oekraïne 1-1 Kazachstan Kazachstan
 
wo 31 maart 20:45 Poule F #68
Oostenrijk Oostenrijk 0-4 Denemarken Denemarken
 
wo 31 maart 20:45 Poule F #69
Moldavië Moldavië 1-4 Israël Israël
 
wo 31 maart 20:45 Poule F #70
Schotland Schotland 4-0 Faeröer Faeröer
 
wo 31 maart 20:45 Poule I #71
Andorra Andorra 1-4 Hongarije Hongarije
 
wo 31 maart 20:45 Poule I #72
Engeland Engeland 2-1 Polen Polen
 
wo 31 maart 20:45 Poule I #73
San Marino San Marino 0-2 Albanië Albanië
 
wo 31 maart 20:45 Poule J #74
Duitsland Duitsland 1-2 Macedonië Macedonië
 
wo 31 maart 20:45 Poule J #75
Liechtenstein Liechtenstein 1-4 IJsland IJsland
 
wo 01 september 16:00 Poule D #76
Kazachstan Kazachstan 2-2 Oekraïne Oekraïne
 
wo 01 september 20:45 Poule A #77
Luxemburg Luxemburg 2-1 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
wo 01 september 20:45 Poule A #78
Portugal Portugal 2-1 Ierland Ierland
 
wo 01 september 20:45 Poule D #79
Frankrijk Frankrijk 1-1 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
wo 01 september 20:45 Poule F #80
Denemarken Denemarken 2-0 Schotland Schotland
 
wo 01 september 20:45 Poule F #81
Faeröer Faeröer 0-4 Israël Israël
 
wo 01 september 20:45 Poule F #82
Moldavië Moldavië 0-2 Oostenrijk Oostenrijk
 
wo 01 september 20:45 Poule G #83
Letland Letland 3-1 Gibraltar Gibraltar
 
wo 01 september 20:45 Poule G #84
Noorwegen Noorwegen 1-1 Nederland Nederland
 
wo 01 september 20:45 Poule G #85
Turkije Turkije 2-2 Montenegro Montenegro
 
wo 01 september 20:45 Poule H #86
Malta Malta 3-0 Cyprus Cyprus
 
wo 01 september 20:45 Poule H #87
Rusland Rusland 0-0 Kroatië Kroatië
 
wo 01 september 20:45 Poule H #88
Slovenië Slovenië 1-1 Slowakije Slowakije
 
do 02 september 18:00 Poule B #89
Georgië Georgië 0-1 Kosovo Kosovo
 
do 02 september 20:45 Poule B #90
Zweden Zweden 2-1 Spanje Spanje
 
do 02 september 20:45 Poule C #91
Italië Italië 1-1 Bulgarije Bulgarije
 
do 02 september 20:45 Poule C #92
Litouwen Litouwen 1-4 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
do 02 september 20:45 Poule E #93
Tsjechië Tsjechië 1-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
do 02 september 20:45 Poule E #94
Estland Estland 2-5 België België
 
do 02 september 20:45 Poule I #95
Andorra Andorra 2-0 San Marino San Marino
 
do 02 september 20:45 Poule I #96
Hongarije Hongarije 0-4 Engeland Engeland
 
do 02 september 20:45 Poule I #97
Polen Polen 4-1 Albanië Albanië
 
do 02 september 20:45 Poule J #98
IJsland IJsland 0-2 Roemenië Roemenië
 
do 02 september 20:45 Poule J #99
Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Duitsland Duitsland
 
do 02 september 20:45 Poule J #100
Macedonië Macedonië 0-0 Armenië Armenië
 
za 04 september 15:00 Poule H #101
Cyprus Cyprus 0-2 Rusland Rusland
 
za 04 september 18:00 Poule A #102
Ierland Ierland 1-1 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
za 04 september 18:00 Poule A #103
Servië Servië 4-1 Luxemburg Luxemburg
 
za 04 september 18:00 Poule D #104
Finland Finland 1-0 Kazachstan Kazachstan
 
za 04 september 18:00 Poule G #105
Letland Letland 0-2 Noorwegen Noorwegen
 
za 04 september 18:00 Poule H #106
Slovenië Slovenië 1-0 Malta Malta
 
za 04 september 20:45 Poule D #107
Oekraïne Oekraïne 1-1 Frankrijk Frankrijk
 
za 04 september 20:45 Poule F #108
Faeröer Faeröer 0-1 Denemarken Denemarken
 
za 04 september 20:45 Poule F #109
Israël Israël 5-2 Oostenrijk Oostenrijk
 
za 04 september 20:45 Poule F #110
Schotland Schotland 1-0 Moldavië Moldavië
 
za 04 september 20:45 Poule G #111
Gibraltar Gibraltar 0-3 Turkije Turkije
 
za 04 september 20:45 Poule G #112
Nederland Nederland 4-0 Montenegro Montenegro
 
za 04 september 20:45 Poule H #113
Slowakije Slowakije 0-1 Kroatië Kroatië
 
zo 05 september 15:00 Poule E #114
Wit-Rusland Wit-Rusland 2-3 Wales Wales
 
zo 05 september 18:00 Poule C #115
Bulgarije Bulgarije 1-0 Litouwen Litouwen
 
zo 05 september 18:00 Poule I #116
Albanië Albanië 1-0 Hongarije Hongarije
 
zo 05 september 18:00 Poule I #117
Engeland Engeland 4-0 Andorra Andorra
 
zo 05 september 18:00 Poule J #118
IJsland IJsland 2-2 Macedonië Macedonië
 
zo 05 september 20:45 Poule B #119
Kosovo Kosovo 1-1 Griekenland Griekenland
 
zo 05 september 20:45 Poule B #120
Spanje Spanje 4-0 Georgië Georgië
 
zo 05 september 20:45 Poule C #121
Zwitserland Zwitserland 0-0 Italië Italië
 
zo 05 september 20:45 Poule E #122
België België 3-0 Tsjechië Tsjechië
 
zo 05 september 20:45 Poule I #123
San Marino San Marino 1-7 Polen Polen
 
zo 05 september 20:45 Poule J #124
Duitsland Duitsland 6-0 Armenië Armenië
 
zo 05 september 20:45 Poule J #125
Roemenië Roemenië 2-0 Liechtenstein Liechtenstein
 
di 07 september 18:00 Poule A #126
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-3 Portugal Portugal
 
di 07 september 20:45 Poule A #127
Ierland Ierland 1-1 Servië Servië
 
di 07 september 20:45 Poule D #128
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 2-2 Kazachstan Kazachstan
 
di 07 september 20:45 Poule D #129
Frankrijk Frankrijk 2-0 Finland Finland
 
di 07 september 20:45 Poule F #130
Oostenrijk Oostenrijk 0-1 Schotland Schotland
 
di 07 september 20:45 Poule F #131
Denemarken Denemarken 5-0 Israël Israël
 
di 07 september 20:45 Poule F #132
Faeröer Faeröer 2-1 Moldavië Moldavië
 
di 07 september 20:45 Poule G #133
Montenegro Montenegro 0-0 Letland Letland
 
di 07 september 20:45 Poule G #134
Nederland Nederland 6-1 Turkije Turkije
 
di 07 september 20:45 Poule G #135
Noorwegen Noorwegen 5-1 Gibraltar Gibraltar
 
di 07 september 20:45 Poule H #136
Kroatië Kroatië 3-0 Slovenië Slovenië
 
di 07 september 20:45 Poule H #137
Rusland Rusland 2-0 Malta Malta
 
di 07 september 20:45 Poule H #138
Slowakije Slowakije 2-0 Cyprus Cyprus
 
wo 08 september 18:00 Poule J #139
Armenië Armenië 1-1 Liechtenstein Liechtenstein
 
wo 08 september 20:45 Poule B #140
Griekenland Griekenland 2-1 Zweden Zweden
 
wo 08 september 20:45 Poule B #141
Kosovo Kosovo 0-2 Spanje Spanje
 
wo 08 september 20:45 Poule C #142
Italië Italië 5-0 Litouwen Litouwen
 
wo 08 september 20:45 Poule C #143
Noord-Ierland Noord-Ierland 0-0 Zwitserland Zwitserland
 
wo 08 september 20:45 Poule E #144
Wit-Rusland Wit-Rusland 0-1 België België
 
wo 08 september 20:45 Poule E #145
Wales Wales 0-0 Estland Estland
 
wo 08 september 20:45 Poule I #146
Albanië Albanië 5-0 San Marino San Marino
 
wo 08 september 20:45 Poule I #147
Hongarije Hongarije 2-1 Andorra Andorra
 
wo 08 september 20:45 Poule I #148
Polen Polen 1-1 Engeland Engeland
 
wo 08 september 20:45 Poule J #149
IJsland IJsland 0-4 Duitsland Duitsland
 
wo 08 september 20:45 Poule J #150
Macedonië Macedonië 0-0 Roemenië Roemenië
 
vr 08 oktober 20:45 Poule E #151
Tsjechië Tsjechië 2-2 Wales Wales
 
vr 08 oktober 20:45 Poule E #152
Estland Estland 2-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
vr 08 oktober 20:45 Poule G #153
Gibraltar Gibraltar 0-3 Montenegro Montenegro
 
vr 08 oktober 20:45 Poule G #154
Letland Letland 0-1 Nederland Nederland
 
vr 08 oktober 20:45 Poule G #155
Turkije Turkije 1-1 Noorwegen Noorwegen
 
vr 08 oktober 20:45 Poule H #156
Cyprus Cyprus 0-3 Kroatië Kroatië
 
vr 08 oktober 20:45 Poule H #157
Malta Malta 0-4 Slovenië Slovenië
 
vr 08 oktober 20:45 Poule H #158
Rusland Rusland 1-0 Slowakije Slowakije
 
vr 08 oktober 20:45 Poule J #159
Duitsland Duitsland 2-1 Roemenië Roemenië
 
vr 08 oktober 20:45 Poule J #160
IJsland IJsland 1-1 Armenië Armenië
 
vr 08 oktober 20:45 Poule J #161
Liechtenstein Liechtenstein 0-4 Macedonië Macedonië
 
za 09 oktober 15:00 Poule C #162
Litouwen Litouwen 3-1 Bulgarije Bulgarije
 
za 09 oktober 15:00 Poule D #163
Kazachstan Kazachstan 0-2 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
za 09 oktober 18:00 Poule A #164
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-3 Ierland Ierland
 
za 09 oktober 18:00 Poule B #165
Georgië Georgië 0-2 Griekenland Griekenland
 
za 09 oktober 18:00 Poule B #166
Zweden Zweden 3-0 Kosovo Kosovo
 
za 09 oktober 18:00 Poule D #167
Finland Finland 1-2 Oekraïne Oekraïne
 
za 09 oktober 18:00 Poule F #168
Schotland Schotland 3-2 Israël Israël
 
za 09 oktober 20:45 Poule A #169
Luxemburg Luxemburg 0-1 Servië Servië
 
za 09 oktober 20:45 Poule C #170
Zwitserland Zwitserland 2-0 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
za 09 oktober 20:45 Poule F #171
Faeröer Faeröer 0-2 Oostenrijk Oostenrijk
 
za 09 oktober 20:45 Poule F #172
Moldavië Moldavië 0-4 Denemarken Denemarken
 
za 09 oktober 20:45 Poule I #173
Andorra Andorra 0-5 Engeland Engeland
 
za 09 oktober 20:45 Poule I #174
Hongarije Hongarije 0-1 Albanië Albanië
 
za 09 oktober 20:45 Poule I #175
Polen Polen 5-0 San Marino San Marino
 
ma 11 oktober 20:45 Poule E #176
Wit-Rusland Wit-Rusland 0-2 Tsjechië Tsjechië
 
ma 11 oktober 20:45 Poule E #177
Estland Estland 0-1 Wales Wales
 
ma 11 oktober 20:45 Poule G #178
Letland Letland 1-2 Turkije Turkije
 
ma 11 oktober 20:45 Poule G #179
Nederland Nederland 6-0 Gibraltar Gibraltar
 
ma 11 oktober 20:45 Poule G #180
Noorwegen Noorwegen 2-0 Montenegro Montenegro
 
ma 11 oktober 20:45 Poule H #181
Kroatië Kroatië 2-2 Slowakije Slowakije
 
ma 11 oktober 20:45 Poule H #182
Cyprus Cyprus 2-2 Malta Malta
 
ma 11 oktober 20:45 Poule H #183
Slovenië Slovenië 1-2 Rusland Rusland
 
ma 11 oktober 20:45 Poule J #184
IJsland IJsland 4-0 Liechtenstein Liechtenstein
 
ma 11 oktober 20:45 Poule J #185
Macedonië Macedonië 0-4 Duitsland Duitsland
 
ma 11 oktober 20:45 Poule J #186
Roemenië Roemenië 1-0 Armenië Armenië
 
di 12 oktober 16:00 Poule D #187
Kazachstan Kazachstan 0-2 Finland Finland
 
di 12 oktober 20:45 Poule A #188
Portugal Portugal 5-0 Luxemburg Luxemburg
 
di 12 oktober 20:45 Poule A #189
Servië Servië 3-1 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
di 12 oktober 20:45 Poule B #190
Kosovo Kosovo 1-2 Georgië Georgië
 
di 12 oktober 20:45 Poule B #191
Zweden Zweden 2-0 Griekenland Griekenland
 
di 12 oktober 20:45 Poule C #192
Bulgarije Bulgarije 2-1 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
di 12 oktober 20:45 Poule C #193
Litouwen Litouwen 0-4 Zwitserland Zwitserland
 
di 12 oktober 20:45 Poule D #194
Oekraïne Oekraïne 1-1 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
di 12 oktober 20:45 Poule F #195
Denemarken Denemarken 1-0 Oostenrijk Oostenrijk
 
di 12 oktober 20:45 Poule F #196
Faeröer Faeröer 0-1 Schotland Schotland
 
di 12 oktober 20:45 Poule F #197
Israël Israël 2-1 Moldavië Moldavië
 
di 12 oktober 20:45 Poule I #198
Albanië Albanië 0-1 Polen Polen
 
di 12 oktober 20:45 Poule I #199
Engeland Engeland 1-1 Hongarije Hongarije
 
di 12 oktober 20:45 Poule I #200
San Marino San Marino 0-3 Andorra Andorra
 
do 11 november 18:00 Poule A #201
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1-3 Luxemburg Luxemburg
 
do 11 november 18:00 Poule B #202
Georgië Georgië 2-0 Zweden Zweden
 
do 11 november 18:00 Poule H #203
Rusland Rusland 6-0 Cyprus Cyprus
 
do 11 november 18:00 Poule J #204
Armenië Armenië 0-5 Macedonië Macedonië
 
do 11 november 20:45 Poule A #205
Ierland Ierland 0-0 Portugal Portugal
 
do 11 november 20:45 Poule B #206
Griekenland Griekenland 0-1 Spanje Spanje
 
do 11 november 20:45 Poule H #207
Malta Malta 1-7 Kroatië Kroatië
 
do 11 november 20:45 Poule H #208
Slowakije Slowakije 2-2 Slovenië Slovenië
 
do 11 november 20:45 Poule J #209
Duitsland Duitsland 9-0 Liechtenstein Liechtenstein
 
do 11 november 20:45 Poule J #210
Roemenië Roemenië 0-0 IJsland IJsland
 
vr 12 november 18:00 Poule F #215
Moldavië Moldavië 0-2 Schotland Schotland
 
vr 12 november 20:45 Poule C #211
Italië Italië 1-1 Zwitserland Zwitserland
 
vr 12 november 20:45 Poule C #212
Noord-Ierland Noord-Ierland 1-0 Litouwen Litouwen
 
vr 12 november 20:45 Poule F #213
Oostenrijk Oostenrijk 4-2 Israël Israël
 
vr 12 november 20:45 Poule F #214
Denemarken Denemarken 3-1 Faeröer Faeröer
 
vr 12 november 20:45 Poule I #216
Andorra Andorra 1-4 Polen Polen
 
vr 12 november 20:45 Poule I #217
Engeland Engeland 5-0 Albanië Albanië
 
vr 12 november 20:45 Poule I #218
Hongarije Hongarije 4-0 San Marino San Marino
 
za 13 november 15:00 Poule D #219
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 1-3 Finland Finland
 
za 13 november 18:00 Poule G #220
Noorwegen Noorwegen 0-0 Letland Letland
 
za 13 november 18:00 Poule G #221
Turkije Turkije 6-0 Gibraltar Gibraltar
 
za 13 november 20:45 Poule D #222
Frankrijk Frankrijk 8-0 Kazachstan Kazachstan
 
za 13 november 20:45 Poule E #223
België België 3-1 Estland Estland
 
za 13 november 20:45 Poule E #224
Wales Wales 5-1 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
za 13 november 20:45 Poule G #225
Montenegro Montenegro 2-2 Nederland Nederland
 
zo 14 november 15:00 Poule H #226
Kroatië Kroatië 1-0 Rusland Rusland
 
zo 14 november 15:00 Poule H #227
Malta Malta 0-6 Slowakije Slowakije
 
zo 14 november 15:00 Poule H #228
Slovenië Slovenië 2-1 Cyprus Cyprus
 
zo 14 november 18:00 Poule J #229
Armenië Armenië 1-4 Duitsland Duitsland
 
zo 14 november 18:00 Poule J #230
Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Roemenië Roemenië
 
zo 14 november 18:00 Poule J #231
Macedonië Macedonië 3-1 IJsland IJsland
 
zo 14 november 20:45 Poule A #232
Luxemburg Luxemburg 0-3 Ierland Ierland
 
zo 14 november 20:45 Poule A #233
Portugal Portugal 1-2 Servië Servië
 
zo 14 november 20:45 Poule B #234
Griekenland Griekenland 1-1 Kosovo Kosovo
 
zo 14 november 20:45 Poule B #235
Spanje Spanje 1-0 Zweden Zweden
 
ma 15 november 20:45 Poule C #236
Noord-Ierland Noord-Ierland 0-0 Italië Italië
 
ma 15 november 20:45 Poule C #237
Zwitserland Zwitserland 4-0 Bulgarije Bulgarije
 
ma 15 november 20:45 Poule F #238
Oostenrijk Oostenrijk 4-1 Moldavië Moldavië
 
ma 15 november 20:45 Poule F #239
Israël Israël 3-2 Faeröer Faeröer
 
ma 15 november 20:45 Poule F #240
Schotland Schotland 2-0 Denemarken Denemarken
 
ma 15 november 20:45 Poule I #241
Albanië Albanië 1-0 Andorra Andorra
 
ma 15 november 20:45 Poule I #242
Polen Polen 1-2 Hongarije Hongarije
 
ma 15 november 20:45 Poule I #243
San Marino San Marino 0-10 Engeland Engeland
 
di 16 november 20:45 Poule D #244
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 0-2 Oekraïne Oekraïne
 
di 16 november 20:45 Poule D #245
Finland Finland 0-2 Frankrijk Frankrijk
 
di 16 november 20:45 Poule E #246
Tsjechië Tsjechië 2-0 Estland Estland
 
di 16 november 20:45 Poule E #247
Wales Wales 1-1 België België
 
di 16 november 20:45 Poule G #248
Gibraltar Gibraltar 1-3 Letland Letland
 
di 16 november 20:45 Poule G #249
Montenegro Montenegro 1-2 Turkije Turkije
 
di 16 november 20:45 Poule G #250
Nederland Nederland 2-0 Noorwegen Noorwegen
 
Gepubliceerd op: 16-03-2010 | Bijgewerkt op: 15-01-2022 | Door:

Reageer op 'WK 2022: kwalificatie speelschema van maart 2021 tot maart 2022'


8 reacties op 'WK 2022: kwalificatie speelschema van maart 2021 tot maart 2022'

melis

zeg dat nederland goed speelt ze hebt nog nooit de beker gepakt astublieft zeg het.en nog wil ik iets zeggen en zeg tegen de training van nederland goed training geven

Geplaatst op 20-11-2021 om 12:27
Anne

Snap niet waarom er zo negatief geschreven wordt hieronder. Ik zelf vind het leuk allemaal! En fijne website dit.

Geplaatst op 12-10-2021 om 14:49
adam

waar zijn brazilie argentinie enz

Geplaatst op 12-09-2021 om 18:44
Herbert Kuipers

waarom zou een WK niet een keer in een zeer warm land kunnen worden gehouden?? En daarmee doe ik op het gedram van onze spelers dat het klimaat veel te warm is.Wat moeten spelers uit die omgeving zeggen wanneer zij hier komen voetballen en wij ons erover verbazen dat ze bij 5 graden boven nul handschoenen dragen??

Geplaatst op 01-09-2021 om 20:47
Harry

Ik ben van mening dat elk voetballand dat zich zelf respecteert zich niet moet laten misbruiken door de FIFA. Qatar heeft werkelijk niets met voetbal; het zal alleen dienen als uithangbord. Ik denk dat de enige manier om de corruptie van FIFA af te straffen is, is door simpelweg dit WK te negeren. Zowel uit respect voor het voetbal als uit respect voor de 6500 slachtoffers van de opbouw van de faciliteiten van dit 'sportieve' gedrocht.

Geplaatst op 01-07-2021 om 01:40
Ryan

Louis van gaal, word aub bondscoach van Nederland. We hebben je nodig

Geplaatst op 30-06-2021 om 06:08
F. Zijlmans

Het klopt wat Mourinho ooit zei: De Boer is de slechtste trainer ter wereld. Ik snap niks van al die onzinnige reclames met juichpakken en dergelijke. Niks maar ook niks rechtvaardigt een hoera stemming.

Geplaatst op 23-05-2021 om 15:47
Jaap Wisse

Gewoon terugtrekken uit dat toernooi in Qatar.

Geplaatst op 01-03-2021 om 11:11

Meer reacties tonen


Deel 'WK 2022: kwalificatie speelschema van maart 2021 tot maart 2022'

Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



Het WK 2022 kwalificatie speelschema wordt gehouden van maart 2021 tot maart 2022. Het schema bestaat uit groepswedstrijden en play-offs.